Sekce 1 – Osobnost dítěte a efektivita výchovně vzdělávacího procesu

Garanti: PaedDr. Michal Slavík, PhD., PhDr. Arnošt Smolík, Ph.D.
Sekce je otevřena příspěvkům z pedagogiky a dalších vědních oborů, výzkumně rozvíjejících problematiku osobnosti dítěte v prostředí výchovně vzdělávací reality školských institucí, v kontextu s efektivitou procesu učení, se zaměřením na vyučovací proces, výchovu a socializaci v prostředí školských institucí. Akceptována budou především témata, zabývající se efektivitou výchovně vzdělávacích aktivit cílených na osobnostní prosperitu dítěte a intervencemi při jeho potenciálním selhávání téže oblasti, možný přesah témat je také do oblasti prevence a poradenské sféry.

Pondělí 16. 9. 2013 od 13:30
DIAGNOSTIKOVANIE DIEŤAŤA NA KONCI PREPRIMÁRNEHO VZDELÁVANIA
Lipnická Milena

METODA LEARNING STORIES JAKO EFEKTIVNÍ NÁSTROJ K POZOROVÁNÍ, DOKUMENTACI A PODPOŘE INDIVIDUÁLNÍ VZDĚLÁVACÍ CESTY DÍTĚTE V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU