Sekce 3 – Kurikulární reformy a jejich efektivita

Garanti: doc. PaedDr. Pavel Doulík, Ph.D., Mgr. Stanislava Hachová
Sekce je zaměřena na teoretické i praktické výzkumy různých forem kurikula a jeho efektivity v rámci procesu vzdělávání. Důraz bude kladen zejména na dynamické proměny v této oblasti a souvislosti kurikulárních reforem s efektivitou edukačního procesu. Druhým tematickým těžištěm budou specifika vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich reflexe v kurikulárních reformách (např. problematika implementace kurikulárních reforem nebo vzdělávání žáků podle RVP ZV – LMP, vzdělávání nadaných žáků apod.).

Pondělí 16. 9. 2013 od 13:30
PODOBA MATURITNÍ ZKOUŠKY V PRŮBĚHU V MINULÝCH 160 LET JAKO ODRAZ NÁROČNOSTI KURIKULA STŘEDNÍ ŠKOLY
Rýdl Karel

KURIKULUM JEN JAKO VIZE NEBO ÚSPĚŠNÁ EDUKAČNÍ REALITA?
Lindr Jaroslav

KURIKULÁRNÍ REFORMA V ZÁKLADNÍ ŠKOLE PO PĚTI LETECH
Dvořák Dominik, Starý Karel, Urbánek Petr

PREČO BY MALA BYŤ AUTOEVALVÁCIA UČITEĽA SÚČASŤOU PROFESIJNÝCH ČINNOSTÍ UČITEĽA PRI DVOJSTUPŇOVOM KURIKULU?
Cabanová Martina

ČTENÍ KRAJINY OPTIKOU GEOGRAFIE